.Simsalabims blogís malé vzdušné čarodějky Johanky :) * tma * BS

VoM 1

25. března 2008 v 12:56 | Emma |  Pentagramus II.
Corey Seithr, Voda, 1.r.
DC 1
Relaxace s mým léčivým kamenem:
Kameny, jež vlastním: růženín, achát, zelený achát (jsem ve znamení Býka), kříšťálek (chci si jej dát zasadit do prstenu), křišťálová koule
Můj nejoblíbenější: velký neopracovaný růženín od rodičů, mám jej už mnoho let
Meditace 1: Nepravidelně, avšak poctivě relaxuji s mojí křišťálovou koulí, jedna z velkých očistných relaxací proběhla na Yule minulého roku: vyrazila jsem s koulí pečlivě zabalenou do dvou černých šátků do Borského parku, cestou jsem si vzpomněla, jak jsem zde před několika lety spatřila vílu. Došla jsem až k místu, kde teče pramenitá voda, kouli jsem vybalila a držela jsem jí asi 15 minut po proudem vody. Asi po 12ti minutách omývání se koule jakoby rozzářila a začala mi zpívat svým jemným melodickým hlasem, hned na to se mi v hlavě vyjevil nepřímý tmavší obrázek modrého jádra s bílým, modrým a zeleným pozadím a po chviličce zmizel. Abych neztratila spojení, pokusila jsem se znovu si jej představit, zabralo to, hned na to se mi ukázal další výjev, tentokrát v romanticky růžových barvách se žlutými skvrnkami a jednou velkou žlutou skvrnou představující jakési slunce, vydržel delší chvilku než obraz minulý, ale také zmizel. Ještě chvíli jsem kouli omývala a poté je opět zabalila do šátků a odnesla domů, kde jsem ji ostříkala octem, osušila a dala na její obvyklé místo v mém oltáři. Po očištění se koule zdála být bělejší a měla bílé okruží, které dávalo dojem, že i přes uložení na pevný povrch se koule vznáší kousek nad ním ve vzduchu. Po Novém roce jsem ji za oknem nabíjela na přímém měsíčním svitu a ona se opět krásně bíle rozzářila.
Meditace 2: Je to už delší dobu, kdy jsem naposledy použila svůj velký růženínový kámen, byla jsem tehdy nemocná a měla jsem horečku, věděla jsem, že růženín napomáhá srdci, a tak jsem si jej na rozbušenou hruď přiložila. Srdce se zklidnilo, mě se ulevilo a mohla jsem konečně usnout. Po asi 2-3 dnech úplně ustoupila horečka a mě se udělalo lépe.
PS: Uvědomuji si, že jsem nenapsala přesně to, co jste po nás chtěla, avšak vzhledem k velkému vytížení na filosofické fakultě, kde mám nyní zkouškové období, jsem byla nucena sáhnout po starších zkušenostech - v tomto stresovém období totiž nejsem příliš schopná meditace. Pokud by se vám můj úkol nelíbil, jsem ochotná jej předělat. Děkuji. C.S.
Tiger eyeCorey Seithr, Voda, 1.r.
DC 2 - Využití Tygřího oka
Hnědá barva: živly Země, úspěch, posílení všech magií Země a okultních schopností, zdravý rozum
Znamení: blíženci, lev
- umožňuje nahlédnout do vlastního nitra
- pomáhá pochopit sebe sama
- napovídá, že hmotné statky nejsou tím nejdůležitějším na světě
- ochraňuje
- podporuje psychickou harmonii, pocit pospolitosti, soulad fyzička s duchovnem
- učí toleranci
- nabíjí se sluneční energií
O jeho pomoc můžeme poprosit při:
- psychických traumatech
- problémech se zrakem
- při usínání a na spaní (po probuzení máme lepší náladu)
- při kocovině
- při astmatu
Jedná se o žlutohnědý chalcedon s vláknitou příměsí hydroxidu železa.
Posiluje: soustředění, zdraví, mysl, pedagogické schopnosti
Chrání před: trápením, nesmyslnou žárlivostí, konkurenty, ješitností
Hodí se: do začátku nových projektů - dodá odvahu
Pomáhá při: nachlazení (položit kámen na třetí čakru), mírní astma
Ukazuje, že život je neustále v pohybu.
Jeho centrem je solar plexus.
Přiřazení: druhá čakra; blíženci, lev, panna
- posiluje sebevědomí, léčí deprese
Čerpáno z: učebnice, moje osobní Kniha stínů (2.část), atarot.estranky.cz, relaxia.cz
Corey Seithr von NightElfová, voda, 1.r.
DC 3
1. čištění kamene
Pro tento úkol jsem si vybrala větší neopracovaný růženín s žilkou železa, který mi dali rodiče, když jsem byla malá. Jelikož je mi velice drahý, uchovávám jej na svém čarodějnickém oltáři ve velkém hrnečku. V tomto hrnečku jsem se jej také rozhodla očistit, nalila jsem do něho vodu a přidala trochu soli, poté jsem ho i s kamenem dala pod proud tekoucí vody na cca 20 minut (k prameni jsem se v tomto počasí nedostala), poté jsem růženín opláchla a hrneček osušila.
2. nabíjení kamene
Vzhledem k vánici jsem nemohla kámen nabít na Slunci a kvůli mrazu ani na měsíčním světle. Alespoň jsem jej tedy vzala do rukou a zahřívala svým teplem při lehké meditaci. Pro tuto příležitost jsem provoněla svou svatyni olejem z čajové růže (pomocí dvou aromalamp). 3. změny na kameni
Když byl kámen očištěn, dívala jsem se skrz něj proti oknu, rozzářil se, setřásl ze sebe veškerou špínu (materiální i spirituální), přesto, že jeho barva se zdá být světlejší, je můj růženín nyní sytější, plný energie, která z něho na něco přes 10cm pulsuje do okolí.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama