.Simsalabims blogís malé vzdušné čarodějky Johanky :) * tma * BS

Spiritistická deska

25. března 2008 v 12:44 | Emma |  Kutílek
DŮRAZNĚ UPOZORŇUJI, ŽE POUŽÍVÁNÍ TABULKY MŮŽE BÝT VELICE NEBEZPEČNÉ NEJEN PRO TOHO, KDO VYVOLÁVÁ, ALE PRO NÁS VŠECHNY, PROSÍM TEDY ZVĚDAVÉ PUBERŤÁKY, ABY NEVYVOLÁVALI!!

Spiritistická tabulka

- zvaná také Ouija, Weeja nebo Weeji. Obsahuje v půlkruhu nebo v kruhu napsanou abecedu a čísla od jedné do devíti, včetně nuly a také slova ANO, NE, NEVÍM a NEMOHU ODPOVĚDĚT. Podobné tabulky jsou velmi oblíbené mezi americkými teenagery jako desková hra.

Výroba: Tuto tabulku si můžete nakreslit na černou čtvrtku (případně nalepit na karton, dřevěnou desku apod., zručnější mohou vyřezat slova, písmena a číslice do dřeva) a naváděcí šipku vyrobit z šedé čtvrtky či dřeva. Do šipky nezapomeňte vyřezat kruh, na šedou čtvrtku můžete okolo kruhu nakreslit zdobení např černým lihovým fixem. Na černou čtvrtku desky je nejlepší nakreslit vše nejdříve tužkou a poté vytáhnout tlustou stříbrnou fixou.

Postup věštění: Jakmile se šipka začne pohybovat, musíme se podřídit jejím pohybům. Můžeme začít klást otázky a šipka bude ukazovat ano nebo ne, nebo se bude zastavovat na číslech či písmenech, která dávají odpověď na naši otázku. Úplně na závěr bychom měli skončit klepnutím/ukázáním šipkou na konec a poděkováním všem přítomným entitám a jejich propuštěním.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama