.Simsalabims blogís malé vzdušné čarodějky Johanky :) * tma * BS

DM 6

25. března 2008 v 12:54 | Emma |  Pentagramus
Corey Seithr, Mind, 6.r.
DC 1
1. význam čaker v lidském těle
Čakry jsou harmonizující centra, z nichž každé má svůj fyzický a psychický odraz na majiteli. Pracují na určitá procenta, mohou být blokovány. Tyto bloky se nejlépe hledají při meditaci, pomocí kyvadla nebo následující metodou:
Výklad tarotu na čakry: U všech sedmi čaker tahej z balíčku karty vždy dokud nedojdeš ke kartě velké arkány. Počet karet před vytaženou velkou arkánovou kartou představuje vždy počet nebo velikost práce, kterou na čakrách musíš provést, aby byly harmonizované. Jejich významy ti mohou naznačit, kde s problémy začít. Velká arkána ti naznačuje, co pro tuto chvíli určitá čakra představuje pro tvůj život a čím prochází.
Správným energetickým působením na danou čakru mohou být léčeny a odstraněny problémy v oblasti, na kterou daná čakra působí a také jisté psychické problémy, jelikož čakry jsou psychofyzickým jevem.
Učebnice ještě dodává, že čakry rozvádí vitální energii po celém těle, ovlivňují stav žláz a vnitřních sekrecí, které jim náleží.
2. magické artefakty
Gordický uzel - rozetnut Alexandrem Velikým Makedonským
Excalibur - meč krále Artuše
Meč Jezerní paní - původní meč krále Artuše
Prsten - vládnoucí mocnou silou v Pánovi prstenů (J.R.R. Tolkien)
Prsten Atlantů - obklopuje jej neviditelná kruhová mikroenergie, má schopnost léčit a zmírňovat těžké bolesti v lidském organismu. Nositel prstenu rovněž může časem získat mimořádné schopnosti jako je telepatie a jasnovidectví. Doba nošení prstenu se doporučuje 5 - 15 hodin denně (jinak se může člověku stát něco divného...jako třeba že může takt trochu najednou zmizet...
Odinovy runy - magická písmena, která vyryl Odin po svém utrpení na stromě Yggdrasilu
Thorova rukavice - rukavice boha hromu a válečníků, které měl na rukách, když držel své slavné kladivo
Warcraft artefakty - ve světě Warcraftu se objevuje opravdu velké množství artefaktů, např. Mrazivý smutek (meč, kteréhos e zmocnil král Arthas) nebo Svitek městské brány, různé další svitky, Orby, lahvičky s manou či lektvary zdraví, hůlky, boty, rukavice a podobně.
Corey Seithr, Mind, 6.r.
DC 2
1. nebezpečí nekromantie
Učebnice: Nekromantie je přímý kontakt s jinou sférou, při kterém je možné uvolnit velmi ničivé a zhoubné síly. Pro tuto magii je třeba provádět přípravné techniky očištění a zabezpečení prostoru. Ani nejlepší z mágů není schopen stoprocentně zajistit, že to, co vyvolá, bude právě tím, co chtěl vyvolat. Mohou totiž přijít bytosti velice agresivní se sklony ke zlu.
Moje zkušenosti a názor: Nekromantie je vyvolávání a spojování se s dušemi zemřelých, ovládání takto získaných bytostí, dále vymýtání a odvolávání duchů. Nekromanceři bývají často temnými mágy, jedná se o jedno z nejpodivuhodnějších černých umění. Tato metoda vznikla již ve starověku. Na pomoc praktikujícímu mágovi se volali bohové: Kore, Persephone, Ereshkigal, Adonis, Hermes a Thoth. Vyvolávání je dnes často doprovázeno pomůckou zvanou spiritistická tabulka, nebo klíčem na knize nebo pomocí sklenky či tužky na papíře. Jedná se o velice nebezpečnou záležitost spojovanou v dnešní době převážněji s americkými i jinými teenagery nežli s mágy jako takovými, mágové odvádějí práci spíše až při odvolávání, zapuzování a vymýtání. Já sama vlastním vymítací kadidlo pro případ nouze a také samozřejmě bílé svíce, které rozestavuji do pentagramu před začátkem mých rituálů. Ještě bych zmínila že blízko k nekromantické magii mají též pojmy spiritismus, orákulum, posedlost či Necronomicon.
Co jsou zač:
1. nemrtví (bytosti existující na hranici mezi světem živých a mrtvých), např. upíři, zombie, lichové, ghůlové
2. přeměněnci, např. vlkodlaci (učebnice je řadí k nemrtvým, ale to je podle mě chybná informace), padlí elementálové (většinou mužský živel: vzduch, oheň) apod.

2. techniky mudlovského boje proti přeměněncům
Obrana:
a) živlová (mágové): země - rituální meč, kord nebo železný nůž, oheň - pochodně zapálené v rozích pentagramu, voda - očista před rituálem a zkrápění vnitřního kruhu, vzduch - vykuřování bylinami a vymítacími kadidly, duch - mágovo vědomí a znalosti
b) magická (mágové): Patron, Fireball
c) mechanická (mudlové): dubový kůl do srdce, česnek, stříbro, křesťanské i jiné kříže, kruh bílou křídou, bílé svíce, vynálezy jako horské sluníčko či solárium
- pro zajímavost přidávám na další stránce přehled velké arkány Vampire tarotu:
Corey Seithr, Mind, 6.r.
DC 3
1. nápoje lásky a jejich složení
A) MŮJ NÁPOJ LÁSKY
Obsahuje: Plné složení samozřejmě odmítám prozradit, ale směs obsahuje mimo jiné květy růže, květy měsíčku, lískový oříšek, několik druhů sypaného čaje, mátu, šalvěj, šípky, diviznu, listy jabloně i jiných stromů, levanduli, jitrocel a další.
Funguje: vždy - zatím proběhlo asi 6 pokusů na mě i dalších dívkách
Nanáší se: k vnější straně kotníku pravé nohy
Uchovávání: ve skleněné nebo kovové dóze s větším kusem křemene
Vyroben: 3. května 2001
B) AFRODIZIAKA (viz. můj článek na webu BS)
2. provedení techniky vdechnutí života na zvířatech
- jedná se o návrat duše do těla na mágův povel
- může dojít k defektům, proto by toto měl provádět jen velice zkušený mág
- podle mého názoru zde tato možnost je, obzvláště u koček i jiných čarodějnických zvířat, ale také u psů a zvířat věrných člověku
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama